Медведєв-губернаторам: Прохання не розповідати про труднощі життя

17.08.2016, 13:51
Медведєв-губернаторам: Прохання не розповідати про труднощі життя - Фото
Дмитро Медведєв (фото - EPA)

Очільник російського уряду Дмитро Медведєв радить губернаторам не скаржитися

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з губернаторами в Пскові попросив їх "не розповідати про труднощі життя". Так він відреагував на чергову скаргу про відсутність грошей, повідомляє Радіо Свобода.

"Прохання не розповідати про труднощі життя: це складно", - зробив Медведєв зауваження губернаторам, які поскаржилися йому на відсутність грошей у регіонах.

16 серпня глави регіонів скаржилися на труднощі з бюджетами та просили держпідтримки, проте російський прем'єр заявив, що "по-хорошому, кожен регіон повинен заробляти свої доходи сам" і порадив Псковській області розвивати туризм.

У травні в анексованому Криму прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв постав перед обуреними пенсіонерами, які вимагають індексації пенсій. У відповідь на скарги кримських пенсіонерів російський прем'єр заявив: "Грошей немає", і додав: "Ви тримайтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я".

3 серпня Медведєв заявив вчителям: "Знаєте, мене часто про це запитують: і по вчителях, і по викладачах. Це покликання. А якщо хочеться гроші заробляти, є маса прекрасних місць, де це можна зробити швидше і краще, - той же самий бізнес . Ну ви ж не пішли в бізнес, як я розумію? Ну ось".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов