RU

Медведєв дозволив називати себе Дімоном в Інтернеті

22.05.2013, 10:35
Медведєв дозволив називати себе Дімоном в Інтернеті - Фото
Дмитро Медведєв (фото: ЕРА)

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що вважає нормальним, коли його називають Дімоном в Інтернеті. Про це він сказав в інтерв'ю Комсомольській правді.

"Якщо зовсім відверто, мене взагалі це не зачіпає. Є речі, які мені не подобаються. Це зрозуміло. Але коли мене в Інтернеті називають Дімоном, це нормально абсолютно, по-людськи. Там же середовище таке... Ну що, Дімон? Мене так і в дитинстві називали", - сказав Медведєв.

Водночас, за його словами, серед чиновників прийнято називати один одного на ім
та по-батькові. "У нас, звичайно, свої традиції в обігу - Дмитро Анатолійович, Володимир Володимирович. Це ще з давніх часів. Вважалося, що, якщо ти до когось звертаєшся по-батькові, це означає, що ти дуже поважаєш людину. Але в багатьох країнах прийнято взагалі звертатися до міністрів, до прем'єрів, до президентів на ім. І це частина політичної культури. Можливо, на протокольних заходах якось інакше, але в принципі майже будь-яка людина може звернутися до них по імені. Ну а у нас в Росії свої традиції", - додав він.

Наприкінці березня прес-секретар прем'єр-міністра Наталія Тімакова заявила, що її засмучує, коли начальника називають Дімоном в Інтернеті. "Він вам не "Дімон". Він - голова уряду", - сказала тоді Тімакова.

Зазначимо, що Медведєв з часів президентства веде твіттер. Крім того, у нього є блог в Живому журналі, сторінка Вконтакте і Instagram.

Досьє на Дмитра Медведєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини