RU

Медведєв завірив, що з Путіним про рокіровку домовлявся не на рибалці

15.10.2011, 18:38
Медведєв завірив, що з Путіним про рокіровку домовлявся не на рибалці - Фото
7a2fc57df1ffd9264da6b1f7acb6dcea.jpg

Медведєв завірив, що з Путіним про рокіровку домовлявся не на рибалці
Висування в президенти Росії Володимира Путіна - результат досить довгого аналізу. Про це на зустрічі зі своїми прихильниками заявив нинішній глава держави Дмитро Медведєв.

"Я ніколи не лукавив, коли говорив про те, що ми обговорювали нашу політичну конфігурацію задовго до з'їзду Єдиної Росії. Чому? І я, і прем'єр-міністр Володимир Путін – ми відповідальні люди. Тому, знаєте, коли говорять, що вони там десь у лісі, на риболовлі зустрілися, там усе поміняли, от таку конфігурацію виробили, вийшли на з'їзд – це все не так. Насправді – це результат досить довгого аналізу", - заявив Медведєв, якого цитує прес-служба Кремля.

"При цьому, звичайно, ми допускали різний розвиток подій. Політика – досить жорстка штука, можна дуже швидко втратити окуляри, і тоді взагалі питань ніяких не буде, ні із приводу президентства, ні із приводу того, щоб, скажемо, передвиборний список очолювати. А можна їх, навпаки, наростити", - додав він.

"Іншими словами, ми повинні були враховувати поточну ситуацію. А яка ця ситуація? Вона досить проста. І мій рейтинг або ступінь довіри до мене як до президента, і рейтинг Володимира Володимировича Путіна високі для будь-якого політика. Але його рейтинг вищий. І ми практичні політики, а не фантазери, ми повинні виходити з того, як простіше досягти заявлених політичних цілей", - підкреслив президент.

"Тим більше що в політику з погляду наших підходів ми дуже близькі люди, а в повсякденному житті ми, не знаю, може бути, у це мало хто вірить, але ми дійсно не конкуренти, а близькі товариші й друзі. Двадцять років уже. Інакше б ніякої моєї політичної кар'єри в Москві не було", - відзначив Медведєв.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини