RU

Медведєв заборонив постачання зброї у Лівію

10.03.2011, 10:00
Медведєв заборонив постачання зброї у Лівію - Фото
938593e2eab1d00e10f2d61ce159b5b6.jpg

Медведєв заборонив постачання зброї у Лівію

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв (на фото) підписав указ, згідно з яким заборонені постачання всіх видів озброєнь у Лівію. Про це повідомляє прес-служба Президента Росії.

"З 26 лютого 2011 року надалі до особливого розпорядження забороняється вивезення з території Російській Федерації у Лівію, а також продаж, постачання і передачу Лівії за межами Російської Федерації з використанням морських і повітряних суден під Державним прапором Російської Федерації всіх видів озброєнь і пов'язаних з ними матеріальних засобів, враховуючи зброю і боєприпаси, бойові машини і військову техніку, військове спорядження і матеріали, що належать до нього, запасні частини для зазначеної продукції", - йдеться у документі.

Також забороняються надання Лівії послуг з навчання і надання технічної, фінансової та іншої допомоги (враховуючи надання найманого персоналу), які пов'язані з військовою діяльністю або з наданням, виготовленням, технічним обслуговуванням або використанням всіх видів озброєнь.

Згідно з документом, на території РФ, враховуючи морські порти і аеропорти, проводиться огляд всіх вантажів, які слідують у Лівію і з Лівії, якщо є інформація, яка дає підстави вважати, що ці вантажі містять продукцію, щодо якої введена заборона.

Виявлена під час огляду продукція, щодо якої введена заборона, підлягає конфіскації, і у випадку необхідності приймається рішення про знищення такої продукції, приведення її у непридатність, її складування або передачу державі, що не є державою походження або призначення, для знищення, йдеться у документі.

Заборона не поширюється на постачання несмертоносного військового майна, призначеного виключно для використання у гуманітарних або захисних цілях, на надання технічної допомоги і здійснення технічного навчання, які пов'язані з таким майном. Це також стосується захисного спорядження, враховуючи бронежилети і каски, що тимчасово увозяться у Лівію співробітниками ООН, представниками ЗМІ, працівниками гуманітарних організацій і організацій, що займаються питаннями розвитку, і пов'язаним з ними персоналом виключно для особистого користування.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини