RU

Медведєв: Візит Обами вийшов продуктивним

07.07.2009, 17:33

Візит Президента США Барака Обами у Росію вийшов продуктивним. Таку думку висловив Президент Росії Дмитро Медведєв, приймаючи сьогодні у Кремлі американського гостя.

"Візит вийшов насиченим і включав усі елементи нашої кооперації - зовнішню політику, двосторонні відносини, економіку, гуманітарну сферу", - відзначив Д.Медведєв, якого цитує ІТАР-ТАСС.

Президент РФ наголосив, що переговори напередодні виявилися результативними. "Я дійшов висновку, що ми не даремно витратили час", - сказав він.

"Сьогодні мені було трохи простіше, оскільки у Вас за п'ять годин вже пройшло багато зустрічей", - вказав Д.Медведєв, маючи на увазі зустріч Обами, що вже відбулася сьогодні з Прем'єр-міністром Володимиром Путіним, а також його виступ у Російській економічній школі. "Дещо я вже встиг подивитися, зокрема, Ваш виступ в економічній школі був цікавим: системний виклад позицій щод російсько-американської співпраці, з інших питань", - сказав Д.Медведєв.

Він також вказав, що у нього і Президента Б.Обами сьогодні ще буде можливість поспілкуватися з представниками бізнесу під час російсько-американського ділового саміту. "Крім того, ми готуємося їхати в Італію (на саміт "вісімки"), де продовжимо обговорення", - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини