RU

Медведєв святкує День ангела

28.11.2008, 10:20

Сьогодні 28 листопада Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв разом зі своїми тезками має змогу відсвяткувати іменини. День ангела Дмитра відзначається 14 січня, 19 і 24 лютого, 28 березня, 28 травня, 1 і 16 червня, 22 серпня, 24 вересня, 4 жовтня, 8, 10 і 28 листопада.

Походження імені "Дмитро" пов'язують з ім'ям древньогрецької богині землі і родючості Деметри. Саме ім'я означає "Присвячений богині родючості Деметрі".

Як стверджує пояснювач імен, Дмитро є примхливою, вимогливою і хворобливою дитиною. З віком він позбувається примхливості, але спілкування з ним залишається непростим. Дмитро впертий, може розлютитися. Водночас Дмитро розумний, наполегливий, не опускає руки у разі невдачі. У колективі відчуває себе вільно і легко орієнтується в новій обстановці. Найкраще просувається по службі, де потрібно уміння спілкуватися з людьми.

Дмитро любить комфортну обстановку, хороше суспільство і задоволення взагалі. Як правило, він ні в чому собі не відмовляє і тому любить жити на широку ногу. Найбільшим авторитетом для Дмитра в житті є його мати.

Досьє на Дмитра Медведєва >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини