RU

Медведєв розкритикував слова Путіна про резолюцію щодо Лівії

22.03.2011, 11:15
Медведєв розкритикував слова Путіна про резолюцію щодо Лівії - Фото
58fb693aebf4eef99279fe5c73e2b122.jpg

Медведєв розкритикував слова Путіна про резолюцію щодо Лівії
Після того, як Прем'єр Росії Володимир Путін порівняв резолюцію Ради безпеки ООН щодо Лівії зі "середньовічним закликом до хрестового походу", Президент Дмитро Медведєв заявив про необхідність бути "максимально акуратними у заявах, які характеризують події у Лівії".

"В жодному разі недопустимо використати вислови, які по суті ведуть до зіткнення цивілізацій. Типу "хрестових походів" і так далі. Це неприйнятно. В іншому випадку все може закінчитися набагато гірше, ніж навіть відбувається. Про це повинні пам'ятати всі", - заявив російський лідер, якого цитує Бі-бі-сі.

Раніше В.Путін назвав резолюцію, схвалену Радою безпеки ООН минулого четверга і дорогу військової операції, що відкрила проти збройних сил лівійського лідера Муаммара Каддафі, "неповноцінною і збитковою". За прийняття резолюції, запропонованої Францією, Великобританією, Ліваном і США, проголосували 10 членів Ради безпеки ООН з необхідних дев'яти голосів.

Росія при голосуванні стрималася. За словами Д.Медведєва, правом вето представники країни не скористалися свідомо, оскільки Президент не вважає резолюцію неправильною. Д.Медведєв наголосив, що Росія "не братиме участі в операції з закриття повітряного простору і, не дай Боже, в операціях на землі Лівії", а також сподівається на вирішення конфлікту шляхом перемовин.

Раніше, коментуючи ситуацію, що склалася навколо Лівії, В.Путін заявив, що політика США з втручання у конфлікти інших країн стає стійкою тенденцією. "Мене непокоїть навіть не сам факт озброєного втручання, збройних конфліктів багато, вони завжди відбувалися і, напевно, на жаль, ще довго будуть відбуватися, але непокоїть та легкість, з якою приймаються рішення з застосування сили у міжнародних справах сьогодні", - сказав В.Путін.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>
Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини