RU

Медведєв: Росія продовжує годувати Україну

21.10.2011, 14:47
Медведєв: Росія продовжує годувати Україну - Фото
Фото: ЕРА

Про це, як передає прес-служба Кремля, Дмитро Медведєв заявив під час зустрічі зі студентами російських вузів та представниками молодіжних організацій.

"Пригадайте, що відбувалося в нашій країні, тоді спільній, наприкінці 80-х років. Я пам'ятаю всі ці розмови про те, що досить годувати Середню Азію, досить годувати Україну, Білорусь, Прибалтику. Ну і що сталося? Країна розсипалася на частини, у нас був дуже важкий період 90-х років, всі відокремилися. А що, ми їх не годуємо? Годуємо, тільки в завуальованій формі, все одно наші партнери, вони так чи інакше отримують нашу підтримку", - сказав він.

"І, напевно, це в чомусь справедливо. Але економічна потужність нашої країни істотним образом змінилася, вона знизилася. А наша єдність нинішня - вона, чого там приховувати - оплачена кров'ю величезної кількості людей, тих, хто створював єдину країну, величезної кількості поколінь, які намагалися розвивати добрі відносини, дружні зв'язки, створювали спільні шлюби. І спроба зараз поділити все на частини - це дуже короткозора спроба. Так, говорять, грошей не вистачає ні на що, а, наприклад, в кавказькі республіки йдуть великі субсидії, вони отримують дотації. Це також брехня в тому сенсі, що ці дотації йдуть тільки в кавказькі республіки", - резюмував Медведєв.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини