МАУ виконає два рейси для евакуації українців з Китаю

29.01.2020, 14:00
МАУ виконає два рейси для евакуації українців з Китаю - Фото
Фото: Денис Кацило/LIGA.net

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) виконає рейси з китайського міста Саньї для евакуації українських туристів у зв'язку з коронавірусом.

У прес-службі МАУ зазначили, що рейси призначені на 30 січня і 3 лютого. "Авіаперевізник і туроператор узгодили припинення рейсів за цим напрямком попередньо до 24 лютого і остаточної нормалізації ситуації", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Китайський вірус пішов по світу. До чого готуватися Україні? Розбір

  • Раніше про повернення туристів з острова Хайнань заявив туроператор Join UP!. Рейси заплановані на 29 січня і 1 лютого. Таке рішення туроператор прийняв не дивлячись на те, що Міністерство охорони здоров'я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти авіасполучення між країнами, а Всесвітня ВООЗ поки не впроваджувала надзвичайної ситуації світового масштабу.
  • У МАУ заявили, що в зв'язку з епідемією коронавірусу в Китаї найближчі рейси Київ-Санья-Київ будуть виконуватися виключно на вивезення пасажирів.
  • В Україні випадків захворювання на коронавірус поки не виявлено. У міжнародному аеропорту Бориспіль ввели посилений режим перевірки пасажирів, що прибувають з Китаю. Всі головні новини про коронавірус читайте тут>>>
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского