14.09.2018, 17:31

Манафорт визнав себе винним у змові проти США

Манафорт визнав себе винним у змові проти США - Фото

Політтехнолог Пол Манафорт пішов на угоду зі слідством і визнав себе винним за двома пунктами звинувачення

Реклама
Реклама

Пол Манафорт, який консультував штаб колишнього президента України Віктора Януковича, погодився піти на угоду зі слідством і визнати себе винним за двома пунктами звинувачення. Про це повідомляє Reuters з посиланням на судові документи.

Манафорт пішов на це в рамках угоди зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером.

Реклама
Реклама

Політтехнолог визнав себе винним у змові проти Сполучених Штатів і в перешкоджанні правосуддю.

Рішення Манафорта може вдарити по президенту США Дональду Трампу, який хвалив свого колишнього помічника за те, що він не пішов на угоду з прокурорами, як це зробив екс-адвокат президента Майкл Коен.

Проти Манафорта висувалося дві судові справи. Перша розглядалася за місцем його проживання в Олександрії (штат Вірджинія) і в серпні завершилася обвинувальним вироком. Друга ж ще має слухатися в Вашингтоні.

Другу справу відкрито в зв'язку зі змовою проти США, відмиванням понад 30 млн доларів США, дачею неправдивих показань, а також недотриманням законів про розкриття інформації про лобіювання інтересів України і роботі як незареєстрованого іноземного агента Партії регіонів і екс-президента Віктора Януковича.

Раніше Рік Гейтс, соратник політтехнолога Януковича і Партії регіонів Пола Манафорта, на суді за останнім зізнався, що на пару з ним свідомо зробив банківське і податкове шахрайство.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама