Мальта відмовилася заправляти військові кораблі РФ

За його словами, Мальта не дозволить здійснити заправку в своїх портах російським кораблям.
Однак міністр не уточнив, чи надходив від Росії запит на заходження кораблів на дозаправку в Мальті.
Нещодавно в НАТО висловили стурбованість за допомогу флоту РФ країнами-членами альянсу. Північноатлантичний альянс вважає, що перебазування частини російського флоту в Середземномор'ї може мати на меті посилення бомбардувань сирійського міста Алеппо.
Відзначимо, що Мальта відмовилася заправляти російські військові кораблі, хоча не є членом НАТО.
Раніше повідомлялося, що Росія відкликала заявку щодо дозволу для авіаносної групи військово-морського флоту РФ на чолі з крейсером "Адмірал Кузнєцов" на захід у порт іспанського автономного міста Сеута. Нагадаємо, що Сеута не підпадає під дію територіальних договорів НАТО.
Читайте також: В НАТО підтвердили входження кораблів РФ в акваторію Балтики
Авіаносна група російських військових кораблів, яка прямує до берегів Сирії, включає вісім кораблів військово-морського флоту РФ, серед яких - єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов", єдиний російський важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", великий протичовновий корабель "Віце-адмірал Кулаков ".
Читайте також: "Барбекюшница": в соцмережах висміяли російський авіаносець
ЄС засудив дії РФ в Сирії, а ООН назвало бомбардування в Алеппо " злочини світового масштабу".
Читайте також: Бойовики ІД вбили понад 20 осіб в іранському місті Кіркук
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі