RU

Мітт Ромні вкладав гроші в акції Газпрому

26.09.2012, 13:36
Мітт Ромні вкладав гроші в акції Газпрому - Фото
Фото: ЕРА
Податкові документи, оприлюднені в кінці минулого тижня кандидатом в президенти США від Республіканської партії Міттом Ромні, не задовольнили його критиків, але віталися прихильниками, завжди доводить, що Ромні справно платить податки і жертвує величезні суми на благодійність, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Демократи негайно відчитали республіканця, чий статок оцінюється більш ніж в $200 млн., за те, що він інвестує не тільки у вітчизняні, але і в іноземні компанії, в тому числі в російські і китайські, хоча він досить критично відгукувався і про Москву, і про Пекін.

Зокрема, в цьому році Ромні принаймні двічі назвав в інтерв'ю Росію "геополітичним супротивником N1". Але з опублікованих документів випливає, що "сліпий траст", керуючий грошима сімейства Ромні, у минулому році придбав більше тисячі акцій Газпрому і російського пошукача Яндекс.

Перші були куплені в березні і продані у вересні, напередодні того як передвиборна кампанія в США вступила в активну фазу. Акції Яндекса були придбані в червні і продані в серпні 2011 року.

В обох випадках Ромні зазнав збитків. Але акції були продані не з фінансових, а з політичних мотивів. У 2007 році, коли Ромні в перший раз балотувався в президенти, він відверто заявив журналістам, що розпорядник його "сліпого трасту" бостонський адвокат Бредфорд Молт вживає заходів до того, "щоб мої інвестиції по можливості відповідали моїм політичним позиціям".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини