RU

Міністра економіки Литви звільнили за політ на приватному літаку

29.05.2013, 12:54
Міністра економіки Литви звільнили за політ на приватному літаку - Фото
Біруте Весайте (фото - ru.delfi.lt)

Президент Литви Даля Грібаускайте підписала декрет про звільнення Біруте Весайте з посади міністра економіки за політ до Астани на приватному літаку.

Прем'єр-міністр Альгірдас Буткявічюс, коментуючи таке рішення, зазначив: "Було прийнято рішення, що міністр економіки припустилася помилки. Ніяк не можна говорити про певні категоричні звинувачення, які прозвучали в суспільстві на її адресу, просто вона помилилася, не подумавши про політ на приватному літаку. Було прийнято остаточне рішення, що вона працює до понеділка наступного тижня".

Міністр економіки Весайте з двома радниками минулого тижня літала на діловий форум до столиці Казахстану Астани на замовленому підприємством Arvi восьмимісному літаку бізнес-класу. Ціна польоту в обидва боки становила 8100 літів (близько 25 тис.грн.) або 2700 літів за одну особу. За даними фахівців цивільної авіації, чартерний політ літаком бізнес-класу в Астану і назад може коштувати близько 100 тисяч літів, політ однієї особи може коштувати близько 13 тисяч літів.

Компанія Arvi зараз веде переговори з Мінекономіки Литви за договором про управління Маріямпольською вільною економічною зоною. Рішення про доцільність проведення розслідування про можливий конфлікт суспільних інтересів та приватних інтересів Весайте прийматиме Головна комісія зі службової етики. Тимчасово виконувати обов'язки міністра економіки доручено міністру юстиції Юозасу Бярнатонісу.

Джерело
: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини