RU

Міграційна криза здатна похитнути Євросоюз - Туск

27.10.2015, 14:24
Міграційна криза здатна похитнути Євросоюз - Туск - Фото
Фото: ЕРА
Нинішня великомасштабна міграційна  криза в Євросоюзі може привести до змін структури ЄС і "докорінно" змінити саме суспільство. Про це, виступаючи сьогодні в Європарламенті в Страсбурзі, заявив глава Європейської Ради Дональд Туск.

"Ця криза, яка стоїть перед європейською спільнотою, є наймасштабнішим викликом нам за останні десятиліття. У мене немає сумнівів, що вона може призвести до тектонічних змін на політичному просторі Європи і здатна похитнути ЄС", - зазначив він.

Туск визнав, що небачений раніше наплив біженців з Близького Сходу створює загрозу для існування ЄС. "Потрібно гарантувати збереження єдності країн ЄС і європейських інститутів", - заявив президент Євроради.

Читайте також: Туск: Наплив біженців в ЄС - елемент гібридної війни

"Екстраординарні часи вимагають від нас екстраординарних рішень, жертв і солідарності", - заявив європолітик.

Крім цього, Туск знову підкреслив необхідність кардинального посилення прикордонного контролю за потоком мігрантів на південних кордонах Європи, оскільки "через російські бомбардування" з'явилася "нова стотисячна хвиля біженців з Алеппо і найближчих регіонів".

Нагадаємо, 22 вересня міністри внутрішніх справ країн ЄС домовилися про розподіл 120 тисячнелегальних переселенців. 25 жовтня в Брюсселі глави країн ЄС і лідери Балканських країн на екстреному саміті погодили і схвалили план щодо вирішення проблеми безконтрольного напливу біженців на півдні Євросюзу.

Читайте також: Немає важливішого завдання, ніж зміцнення кордонів ЄС - Туск

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини