RU

Між Росією та Францією розгорівся дипломатичний скандал

21.08.2008, 16:14

Між Росією та Францією розгорівся дипломатичний скандал, що спалахнув через затримання російськими військовими французького Посла біля грузинського міста Горі.

Як повідомляє "Ехо Москви", сам Посол Франції Ерік Фурньє повідомив, що його затримали на три години. "Російські військовослужбовці заблокували шлях на мосту біля міста Горі і протягом трьох годин не відпускали без пояснення причин", - заявив він.

Реакція французького МЗС не примусила себе довго чекати. Офіційний Париж назвав затримання дипломата неприйнятним і направив відповідну ноту до Москви. У свою чергу, російський Генштаб ЗС заявив, що французького Посла не затримували - його, за словами заступника Генштабу Росії Анатолія Ноговіцина, просто не допустили в зону безпеки, так само, як і спостерігачів від ПАРЄ. "Це пов'язано з тим, що делегація прибула до регіону без попереднього повідомлення російської сторони", - пояснив А. Ноговіцин.

Нагадаємо, саме за посередництва Франції було досягнуто домовленостей про врегулювання конфлікту у Грузії та Південній Осетії.

Усе про грузинсько-осетинський конфлікт >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини