RU

Мінськ відмовився від участі в самміті Східного партнерства

30.09.2011, 11:58
Мінськ відмовився від участі в самміті Східного партнерства - Фото
1e47c35dc7a70a6471f820bcb7a70c9e.jpg

Мінськ відмовився від участі в самміті Східного партнерства

Білорусь вважає неможливою свою участь в самміті Східного партнерства, який проходить у Варшаві. Про це йдеться в заяві МЗС Білорусі.

"Напередодні самміту Східного партнерства його організатори пішли на безпрецедентні дискримінаційні заходи у відношенні Білорусі. Вони відмовилися направити запрошення главі білоруської держави. Вслід за цим призначений Республікою Білорусь керівник її делегації був обмежений в участі в заходах самміту. Ці дії є найбрутальнішим порушенням базових принципів Східного партнерства, узгоджених на першому самміті в Празі в 2009 році", - наголосили в Білорусі.

"Білорусь активно працювала в інтересах підготовки самміту і збиралася брати участь в його заходах. Однак за цих умов участь в самміті стає неможливою: партнерство не може бути засновано на дискримінації", - наголосили у відомстві.

Також в Мінську зазначають, що рішення самміту, що зачіпають інтереси Республіки Білорусь і прийняті без прямої згоди країни, будуть не легітимні.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що відносини Євросоюзу з Білоруссю не налагодяться доти, поки там не вийдуть на свободу всі політичні в'язні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини