RU

Мільярдер Баффет просить Конгрес США підняти податки таким, як він

15.08.2011, 14:18
Мільярдер Баффет просить Конгрес США підняти податки таким, як він - Фото
e92ac45b57b63cdee24440ae664ab356.jpg

Мільярдер Баффет просить Конгрес США підняти податки таким, як він

Американський мільярдер Уоррен Баффет (на фото) закликає Конгрес США підвищити податки для найбагатших приватних осіб, щоб підтримати скорочення бюджетного дефіцита країни. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Конгрес на початку цього місяця схвалив підвищення ліміту держборгу на $2,4 трлн., при цьому передбачається скорочення держвитрат приблизно на $2,1 трлн. протягом 10 років. "Конгрес, дружньо налаштований до мільярдерів, балував мене і моїх друзів досить довго. Поки більшість американців намагаються звести кінці з кінцями, ми, мега-багаті люди, продовжуємо отримувати величезні податкові пільги", - Баффет.

З його слів, виплачені ним в минулому році податки, включаючи прибутковий податок і податок із заробітної плати, становили в загальній складності $6938,744 тис. "Ця сума здається великою, проте це лише 17,4% мого оподатковуваного прибутку, і це нижче в процентному відношенні, ніж виплачує будь-який з 20 співробітників нашого офісу. Їх податкове навантаження складає від 33% до 41% прибутку і в середньому становить 36%", - наголосив він.

Зі слів Баффета, для американців, прибуток яких складає більше $1 млн. на рік (в 2009 році їх було 236,883 тис.), можна було б підвищити податок на прибуток, що перевищує $1 млн., включаючи дивіденди і прибутки від приросту капіталу. Для 8,274 тис. людей з прибутком в $10 млн. і вище можна було б ввести додаткове підвищення ставки податку.

Інвестор зазначає, що збільшення податків не здійснить негативного тиску ні на обсяг інвестицій, ні на темпи зростання кількості робочих місць. "Люди інвестують для того, щоб робити гроші, і потенційне підвищення податків ніколи нікого не відлякувало. Для тих, хто говорить, що зростання податків сповільнює створення робочих місць, хочу зазначити, що в період з 1980 по 2000 рік було створено близько 40 млн. робочих місць, а потім сталося зниження ставок і темпи створення робочих місць різко скоротилися", - заявив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини