RU

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

28.09.2010, 14:00

Екс-мер Москви Юрій Лужков заявив про вихід з "Єдиної Росії". Він звернувся до вищої політради партії з листом, в якому зазначив, що він як член бюро вищої ради партії більше місяця зазнавав запеклої атаки державних ЗМІ, "дикого цькування, яке за своїм характером виходить за межі пристойності і здорового глузду".

Як передає канал "Вєсті", на думку Ю.Лужкова, ці нападки на нього були пов'язані із завданням усунути мера Москви з політичної арени, позбавивши його достроково повноважень. До того ж, за словами екс-мера столиці, ця кампанія не мала під собою ніяких об'єктивних підстав. А "Єдина Росія", її вищі органи "не надали своєму члену партії ніякої підтримки, не виявили бажання розібратися і зупинити потік брехні і наклепу", - сказано у листі Ю.Лужкова до керівництва партії "Єдина Росія". "У зв'язку з викладеним вище прошу більше не вважати мене членом партії "Єдина Росія", - сказав він.

У вівторок вранці Президент Росії підписав указ про дострокове припинення повноважень мера Москви Ю.Лужкова. "Звільнити Лужкова Юрія Михайловича з посади мера Москви у зв'язку зі втратою довіри Президента РФ", - йдеться у документі.

Юрій Лужков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини