RU

Лужков просить посвідку на проживання у Латвії

17.01.2011, 14:30
Лужков просить посвідку на проживання у Латвії - Фото
1224bbbb2fdd97b676537bdfd59e618d.jpg

Лужков просить посвідку на проживання у Латвії

Латвія заявляє, що колишній мер Москви Юрій Лужков хоче отримати посвідку на проживання у республіці. МВС республіки займається перевіркою наданих Ю.Лужковим документів.

Як передає Бі-бі-сі, екс-градоначальник подав відповідні документи у кінці минулого року. У екс-мера з'явилася законна підстава на отримання посвідки на проживання після того, як він інвестував необхідну суму - 200 тисяч латів (близько $400 тисяч) - у латвійський банк "Rietumu banka". Крім того, Ю.Лужков володіє нерухомістю у Латвії: за деякими даними, йому належать складські приміщення в Юрмалі.

Водночас Латвія не поспішає поселити опального російського політика. В інтерв'ю місцевому телеканалу TV3 Міністр внутрішніх справ балтійської республіки Лінда Мурнієце розповіла, що влада перевіряє походження коштів, вкладених Ю.Лужковим у банківський сектор.

Джерело, знайоме із ситуацією, розповіло, що посвідка на проживання у Латвії необхідна Ю.Лужкову "для безперешкодного виїзду в країни Євросоюзу". До того ж він передбачив, що отримати необхідний дозвіл екс-меру Москви буде непросто, оскільки Ю.Лужков не раз виступав з різкими заявами на адресу латвійської влади "у зв'язку зі становищем російськомовних громадян у цій країні".

Юрій Лужков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини