RU

Лужков не збирається йти у відставку

27.09.2010, 11:20

Юрій Лужков, що повернувся у понеділок з відпустки і приступив до обов'язків столичного градоначальника, заявив, що не планує подавати у відставку за власним бажанням. Однак у Кремлі нагадують, що це питання міститься у компетенції Президента Росії.

"Я не збираюся йти у відставку за власним бажанням", - заявив Ю.Лужков у понеділок, якого цитує канал "Вєсті". На питання журналістів про те, які його враження про перший робочий день після відпустки, він лаконічно відповів: "Почався".

Після тижневої відпустки, який Ю.Лужков проводив із сім'єю в Австрії, в понеділок він вийшов на роботу і приступив до своїх обов'язків навіть раніше, ніж зазвичай. На Тверську, 13 мер Москви приїхав раніше 8 ранку.

Повернення столичного мера з відпустки чекали з особливою цікавістю у зв'язку з повідомленнями деяких ЗМІ про те, що він не вийде на роботу 27 вересня через безсторонні сюжети і статті, пов'язані з діяльністю Ю.Лужкова і його дружини.

Раніше столичний мер сказав, що не збирається йти у відставку до закінчення терміну своїх повноважень у 2011 році. Однак високопоставлене джерело у Кремлі нагадало, що повноваження мера Москви і термін його перебування на цій посаді визначаються не столичним градоначальником, а Президентом Росії.

Юрій Лужков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини