RU

Лукашенко про Сноудена: За що Путіна ковбасять? Не напрягайтесь

26.07.2013, 17:46
Лукашенко про Сноудена: За що Путіна ковбасять? Не напрягайтесь - Фото
Олександр Лукашенко
"На місці російського керівництва я діяв би більш рішуче в цьому плані, і це було б виправдано", - заявив Олександр Лукашенко в п'ятницю журналістам. На думку білоруського лідера, президент РФ Володимир Путін поводиться абсолютно правильно в ситуації з Едвардом Сноуденом.

"Що ж ви Путіна ковбасите і пред'являєте претензії, що він нібито себе неправильно веде? Правильно веде. Треба було давно надати йому (Сноудену) політичний притулок", - сказав Лукашенко, передає  УНІАН.

На думку Лукашенка, керівництво РФ не знає, що робити зі Сноуденом. "Я б на місці російського керівництва з цього приводу особливо не напружуватися", - сказав президент.

При цьому він вважає, що якщо людина є носієм секретної інформації, то не має права поводитися так, як Сноуден. "Сноуден працював у спецслужбах не один рік. Коли він влаштовувався, він чітко знав, чим він буде займатися і взагалі, що американські спецслужби роблять", - сказав Лукашенко, зазначивши, що спецслужби "не просто роздягають людину наголо - вони прослуховують, просвічують" . "Коль ти прийшов туди працювати - працюй. Але якщо ти хочеш бути правозахисником, тобі треба звідти звільнитися", - вважає білоруський лідер.

Нагадаємо, Сноуден працював у США в компанії, яка співпрацювала з ЦРУ. Він втік з країни і розкрив ЗМІ відомості про програми стеження американських спецслужб за допомогою інтернету та мобільного зв'язку за громадянами по всьому світу.

З 23 червня він знаходиться в транзитній зоні аеропорту Шереметьєво, яку не може покинути, оскільки його американський паспорт анульовано.

Сноуден запросив в РФ тимчасовий притулок, його запит розглядає міграційна служба. США наполягають на його видачі.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини