RU

Лукашенко про Бірюльово: Не хочу, щоб у моєї Росії це відбувалося

22.10.2013, 17:23
Лукашенко про Бірюльово: Не хочу, щоб у моєї Росії це відбувалося - Фото
Олександр Лукашенко (фото - ЕРА)
Президент Білорусі Олександр Лукашенко стурбований можливими візовими обмеженнями з боку Росії після подій в Бірюльово. Він застеріг керівництво РФ від необдуманих кроків з посилення міграційної політики. Про це Лукашенко заявив сьогодні на прес конференції в Мінську, повідомляє портал "Мир24".

"Якщо ви хочете вирішити дуже просто міграційну проблему, то ви потрапите в такий капкан, що взагалі залишитеся одні. Міграційної проблему потрібно починати вирішувати не з заборон і віз", - сказав Лукашенко, звертаючись через ЗМІ до російського керівництва.

Президент Білорусі, говорячи про проблеми Росії, зазначив, що сам вважає себе росіянином, а тому все, що відбувається в Росії - його особистий біль . "Звичайно, зараз багато емоцій навколо після Бірюльово. Я не менше за вас росіянин, тому для мене ця проблема гостра. Я не хочу, щоб у моїй Росії це відбувалося", - сказав білоруський лідер російським журналістам.

"Росія багата, потужна, грошова і будувати потрібно багато. І якщо до вас приїжджає білорус, азербайджанець, , молдаванин чи українець, так ви створіть такий порядок, щоб він не допускав подібні порушення", - резюмував Лукашенко.

Нагадаємо, після вбивства 10 жовтня москвича мігрантом з Закавказзя в московському районі Бірюльово відбулися великі заворушення з погромами. Коментуючи ситуацію, мер Москви Сергій Собянін запропонував зробити в'їзд до Росії платним.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини