RU

Лукашенко обіцяє розширити список невиїзних з Білорусі

23.03.2012, 09:23
Лукашенко обіцяє розширити список невиїзних з Білорусі - Фото
Фото: Прес-служба президента
"Сьогодні в Європейському союзі прийнятий список так званих нев'їзних, де і ваш покірний слуга, і так далі, і тому подібне. Цей список прийнятий з подачі нашої п'ятої колони, яку очолює один з її керівників - Станіслав Шушкевич", - заявив в інтерв'ю телекомпанії Russia Today Олександр Лукашенко, якого цитує агентство Белта.

При цьому він також зазначив, що у відповідь в Білорусі був створений список невиїзних осіб. Олександр "І то ми його ще не ввели, на повну потужність ще не ввели. Але введемо. Це вони Заходу підкидають прізвища, організації, підприємства й наполягають на введенні економічних санкцій", - підкреслив він.

Президент також зазначив, що завжди спокійно ставиться до своїх попередників на державних постах. Разом з тим він нагадав про ту політику, яка свого часу проводилася Станіславом Шушкевичем. "Одного досить акта, коли він і Кравчук наполягали перед Єльциним про розвал Радянського Союзу. Ось цього достатньо, це його характеризує ... Не я йому суддя. Я знаю дуже багато про Шушкевича, і достатньо було одного факту, щоб він закрився на все життя. Але я цього не робив і робити не буду ", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше у відповідь на черговий пакет європейських санкцій, уряд Білорусі відкликав своїх послів з Брюсселя та Варшави. 27 країн ЄС на знак солідарності та єдності відкликали з Мінська всіх своїх послів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в разі необхідності Мінськ може жорстко відповісти на санкції Європейського Союзу. "Ці санкції, якими ви, європейці, розмахуєте перед нашим носом, зрозумійте, ми поки терпимо. Але як тільки ви переступите червону лінію, ми відповімо дуже жорстко", - сказав Лукашенко.
Також повідомлялося, що ЄС може розширити "чорний список" для Білорусі, в який сьогодні входять 227 представників керівництва країни на чолі з її президентом.

Всім фігурантам списку заборонений в'їзд до країн ЄС, а їх банківські рахунки, якщо такі виявляться в європейських банках, підлягають заморожуванню.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини