RU

Лукашенко не готовий ввести мораторій на смертну кару

08.05.2012, 16:28
Лукашенко не готовий ввести мораторій на смертну кару - Фото
Фото: ЕРА
Голова білоруської держави Олександр Лукашенко заявляє, що не готовий прийняти рішення про введення мораторію на смертну кару. "Не в компетенції парламенту вводити мораторій, а я ніколи на це не піду. Так як я слуга свого народу, і я знаю настрої людей", - сказав Лукашенко, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Торкаючись останніх смертних вироків, Лукашенко зазначив: "Коли весь світ на тебе тисне і вважає мало не мене терористом, я змушений приймати рішення. Мені це треба, як людині? Та сто років не треба. Але я ж президент, і я повинен зробити справедливо, як цього вимагає суспільство.

За його словами, це "важке це питання, важко його публічно обговорювати". "Ми колись ризикнули порадитися з народом, винісши питання на референдум. Для мене це - закон. Більше того, коли суди очевидну смертну кару, яка у нас не скасована, але і не скасована в оплоті демократії - США та інших країнах, замінюють довічним ув'язненням, то я суди не підтримую, - зазначив Лукашенко. Якщо ти, гад і негідник, йдеш на дикі злочини, то ти повинен нести за це відповідальність".

Нагадаємо, раніше Загальнонаціональне телебачення Білорусі повідомило, що смертний вирок щодо обвинувачених у вибуху мінського метро Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова приведений у виконання. В результаті вибуху в мінському метро 11 квітня минулого року загинули 15 людей, кілька сотень пасажирів постраждали.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини