RU

Лукашенко завірив, що "кольоровим революціям" в Білорусі не бувати

03.07.2011, 13:49
Лукашенко завірив, що
8a6b7fd6af724ce08fd8c059657d4229.jpg

Лукашенко завірив, що "кольоровим революціям" в Білорусі не бувати
Сценарії "кольорових революцій" в Білорусі безперспективні. Про це заявив сьогодні Президент Білорусі Олександр Лукашенко на параді в ознаменування Дня незалежності.

Як передає білоруське телеграфне агентство Белта, глава держави констатував, що Білорусі посилено і цілеспрямовано нав'язують сценарії безсовісних "кольорових революцій", написані під копірку в столицях окремих країн. "Ми розуміємо, що мета цих атак - посіяти невпевненість і тривогу, зруйнувати суспільну згоду. У кінцевому рахунку - поставити нас на коліна і звести до нуля всі завоювання незалежності. Цьому не бувати", - підкреслив Президент.

Як відмітив Лукашенко, білоруси вистояли в роки Великої Вітчизняної війни, своїми руками подолали руйнацію, створили на цій землі красиву і горду державу, а також довели своє право "людзьмі звацца" і, як мріяли наші класики-пророки, зайняли "свій пачэсны пасад між народамі".

"Ми вистоїмо і сьогодні. Подолаємо будь-які труднощі і гідно витримаємо нав'язані нам випробування. Тому що черпаємо сили з невичерпного джерела традицій нашого народу - сміливого воїна і чесного трудівника", - підкреслив глава держави.

Олександр Лукашенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини