Лукашенко загрожує нова заборона на в'їзд до Евросоюзу

Лукашенко загрожує нова заборона на в
04.01.2011, 16:39

Лідери країн Євросоюзу розглядають можливість відновлення заборони на в'їзд у 27 країн ЕС для Президента Білорусії Олександра Лукашенко,після переобрання якого у грудні відбулися побиття та арешти багатьох представників білоруської опозиції

Лукашенко загрожує нова заборона на в'їзд до Евросоюзу
Лідери країн Євросоюзу розглядають можливість відновлення заборони на в'їзд у 27 країн ЕС для Президента Білорусії Олександра Лукашенко (на фото),після переобрання якого у грудні відбулися побиття та арешти багатьох представників білоруської опозиції.

За інформацією Бі-бі-сі, санкції ЕС проти приблизно 40 посадових осіб Білорусії, звинувачених у причетності до фальсифікації виборів, спочатку були введені у 2206 році, однак у 2008 році стосовно 36 осіб, в тому числі А.Лукашенко, дія заборони на в'їзд була призупинена.

Зараз Євросоюз може знову заборонити А.Лукашенко в'їзд і призупинити економічну допомогу, об'єм якої у наступні три роки міг становити 3 млрд. євро, сказав Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт в інтерв'ю сайту EUobserver. Правляча коаліція у Німеччині також обговорює можливість відновлення санкцій.

Александр Лукашенко: биография и подборка новостей>>>


Популярне