RU

Лукашенко вступив на посаду Президента

21.01.2011, 14:15
Лукашенко вступив на посаду Президента - Фото
a602cb09acf8fd8dea05f139f0a81784.jpg

Лукашенко вступив на посаду Президента

Сьогодні у Мінську у Великому залі Палацу Республіки відбулася урочиста церемонія вступу на посаду новообраного Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Як передає БЕЛТА, у присутності вищих посадових осіб країни, а також численних запрошених на інавгурацію О.Лукашенка, поклавши праву руку на Конституцію Білорусі, вимовив слова присяги: "Вступаючи на посаду Президента Республіки Білорусь, урочисто присягаюся вірно служити народові Республіки Білорусь, поважати і охороняти права і свободи людини і громадянина, дотримувати і захищати Конституцію Республіки Білорусь, свято і сумлінно виконувати покладені на мене високі обов'язки".

Після підписання акта про принесення присяги голова Центральної виборчої комісії Лідія Єрмошина вручила О.Лукашенкові посвідчення Президента Республіки Білорусь.

Нагадаємо, усі посли держав ЄС покинули Мінськ у день інавгурації О.Лукашенко. Усі вони виїхали на зустріч дипперсонала у Литву, після якої знову повернуться у білоруську столицю. Міжнародні експерти не сумніваються, що ця зустріч організована з єдиною метою - створити привід для пропуску інавгурації.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини