RU

Лукашенко в посланні Білорусі розкритикував росЗМІ і "майданутих"

24.04.2018, 17:11
Лукашенко в посланні Білорусі розкритикував росЗМІ і
Олександр Лукашенко (фото - LIGA.net)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не допустить змін до Конституції країни, які можуть "створити умови для майданів і майданутих". Про це він сказав в сьогоднішньому посланні до народу і парламенту, передає Інтерфакс.

Білоруський лідер підкреслив, що у нього немає планів змінити Основний закон шляхом референдуму. У той же час президент не виключив, що в майбутньому передасть частину своїх повноважень іншим органам виконавчої влади, так як "не треба мені за це двома руками триматися".

"Але якщо хтось розраховує, що ми приймемо Конституцію і хочемо самі створити умови, фундаменти для наших "майданів" і "майданутих", то цього не буде, поки я президент", - зазначив Лукашенко.

Також він заявив, що в ЗМІ "деякі балакучі голови вже засукувати рукави, готові взяти кулемети, вертольоти і воювати з усім світом" і особливо такими посиланнями в медіа "страждають наші брати-росіяни".

"Раніше американців дорікали, а зараз самі туди скотилися. Навіщо ви це робите?" - риторично запитав Лукашенко.

У березні 2014 року, після перемоги Майдану в Україні Лукашенко заявив, що в Білорусі "немає фундаментальних причин" для подібних революційних подій.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини