RU

Лукашенко: Теракт у мінському метро розкрито

13.04.2011, 15:10
Лукашенко: Теракт у мінському метро розкрито - Фото
0b0b2c6b93141acc6026fd21bfc35ed8.jpg

Лукашенко: Теракт у мінському метро розкрито

Теракт у мінському метро розкрито, виконавці затримані. Про це сьогодні на нараді про хід розслідування теракту у метро заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Сьогодні о 5 годині ранку злочин було розкрито. Чекістам і міліції знадобилися всього лише добу для того, щоб вчора о 9 вечора провести блискучу операцію і без шуму, пострілів і трескотні затримати виконавців. Сьогодні о 5 ранку вони дали свої свідчення. Головне, ми вже знаємо, хто і як здійснив цей теракт. Поки тільки невідомо навіщо, але і це скоро стане відомо, і це наше сьогодні головне завдання", - цитує БЕЛТА слова лідера Білорусі.

О.Лукашенко зазначив, що він виключно вдячний співробітникам КДБ, міліції, прокуратури, усіх силових структур за оперативну роботу. "Аналітики, слідчі, експерти, вибудувавши чітку хронологію злочину, обробили величезний масив аудіо- і відеоматеріалів і, що мене особливо радує, грубо кажучи, не виходячи з кабінетів, обчислили цих негідників, - сказав білоруський лідер. - І потім почалася активна фаза операції з їхнього затримання".

"Це гідно цивілізованої нації, коли люди мозком, передусім, борються з найскладнішими злочинами. Для мене як Президента це важливо", - наголосив О.Лукашенко.

Нагадаємо, 11 квітня внаслідок теракту в мінському метро загинули 12 людей. Постраждали близько 200 людей, понад 150 шпиталізовані.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>
Теракт у мінському метро: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини