RU

Лукашенко: Росії потрібен черговий ворог

07.10.2010, 16:55
Лукашенко: Росії потрібен черговий ворог - Фото
fd1ad31282ca3228f569467bf47badfe.jpg

Лукашенко: Росії потрібен черговий ворог

Білорусь не збирається вплутуватися в інформаційний конфлікт із російським керівництвом. Про це заявив сьогодні Президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Нам ні в якому разі не треба вплутуватися у цю бійку. Нехай роблять заяви, нехай кажуть, що завгодно. Ні в якому разі! Навіщо нам нагнітати обстановку навколо цього? Треба їм нагнітати обстановку, потрібен їм ворог черговий - нехай нагнітають. Але ми ні в якому разі не повинні вплутуючись у це, підставлятися, - нам це не треба", - сказав глава білоруської держави, слова якого наводить "Белта".

"Навіщо, щоб російські люди подумали про нас погано? Не треба. Так і наші люди не підтримають, якщо ми вплутаємося у цю бійку", - додав він.

Глава Білорусі вважає, що необхідно займатися внутрішніми справами країни. "У нас економіка, скоро з'їзд, треба підготувати програму. Навіть не вибори головне. Головне - країна. А для країни важливо, яку ми програму на п'ятирічку приймемо. Там кожна людина буде себе шукати: де його сім'я, де його зарплата, де його робота, де право на життя, де право на безпеку, на спокій. Ми цим повинні займатися", - наголосив він.

О.Лукашенко зазначив, що людям необхідно роз'яснювати ситуацію, але самим "ні в якому разі не втягуватися в цю тяганину". "На бруд брудом відповідають тільки слабкі люди. Ми не повинні цього робити", - наголосив Президент Білорусі.

Нагадаємо, вже тривалий час Москва і Мінськ не можуть порозумітися. Спочатку внаслідок ряду економічних "воєн" між Росією і Білоруссю тріщину дали відносини в економіці. А цього року Мінську навіть довелося перекрити газовий вентиль на своїй частині магістралі, через яку газ надходив із Росії споживачам в ЄС. На такий крок владі Білорусі довелося піти через борги Росії за транзит газу через територію Білорусі. У свою чергу Москва також пред'явила Мінську грошові претензії.

Вчора Держдума Росії засудила владу Білорусі за "антиросійську риторику".

Раніше у російських ЗМІ пройшла хвиля сюжетів, що критикують О.Лукашенка та його оточення. Одним із таких сюжетів стала серія фільмів "Хресний батько", які продовжують виходити на екрани російських телеканалів.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини