RU

Лукашенко: Проти Білорусі була організована "справжня змова"

22.02.2011, 10:00
Лукашенко: Проти Білорусі була організована
7e60bd8f30df3a5fa1380e6a30e76826.jpg

Лукашенко: Проти Білорусі була організована "справжня змова"
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що проти Білорусі 19 грудня 2010 року була організована "справжня змова".

"Події 19 грудня зайвий раз підтвердили, що проти нашої країни була організована справжня змова. Спонсували її іноземні спецслужби, а роль чорнових виконавців відводилася місцевим політичним "вождям", про бурхливу діяльність яких сам народ навіть не підозрював", - зазначив О.Лукашенко, якого цитує БЕЛТА.

"Так і я не думав, що так далеко наші "вожді" можуть зайти. Хоч був готовий, як і міліція, і військові, до будь-яких виходів", - додав він.

За словами О.Лукашенка, величезна частина грошей на ці події йшла з Німеччини і Польщі, а також через інші держави. "Там же готувалися програми повалення влади у Білорусі. Це - реальні факти, засновані на документах і свідченнях тих, хто це організовував", - наголосив білоруський Президент.

Нагадаємо, внаслідок зіткнень біля Будинку уряду в Мінську в день президентських виборів 19 грудня 2010 року постраждали декілька десятків людей. Були затримані близько 600 активістів опозиції, зокрема майже усі суперники Президента О.Лукашенка на виборах.

У відповідь на жорстоке придушення акцій протесту Президентом і урядом Білорусі під час президентських виборів 19 грудня адміністрація США оголосила про введення санкцій щодо ряду білоруських підприємств і офіційних осіб. Крім того, Європейський Союз ввів обмеження на в'їзд для 157 білоруських високопоставлених посадових осіб, враховуючи Президента країни О.Лукашенка та двох його дорослих синів.

Представники близько 40 країн пообіцяли виділити 87 мільйонів євро активістам білоруської опозиції.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>
Демократія по-білоруськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини