RU

Лукашенко про об'єднання Білорусі з РФ: Ніхто нікого не нахилить

10.01.2019, 13:31
Лукашенко про об'єднання Білорусі з РФ: Ніхто нікого не нахилить - Фото
Александр Лукашенко (фото - LIGA.net)

Розмови про об'єднання Білорусі з Росією - дурні і притягнуті за вуха. Про це сьогодні заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє БЕЛТА.

"Занадто багато сьогодні (я аналізую ситуацію в нашому суспільстві, та й у росіян) йде розмов про об'єднання двох держав. Багато зараз з'явилося питань в зв'язку з церквою в Україні про автокефалію нашої церкви в Білорусі. Я називаю ці питання дуже дурними, притягнутими за вуха для обговорення в нашому суспільстві", - сказав Лукашенко.

Президент підкреслив, що мови про об'єднання двох держав бути не може. "Ми з президентом Росії однозначно визначили, що сьогодні на порядку денному такого питання немає - про об'єднання", - підкреслив Лукашенко.

Він нагадав, що Білорусь і Росія свого часу підписали договір про створення союзної держави. Лукашенко заявив, що союз Білорусі і Росії може розвиватися тільки на рівноправній основі.

Він переконаний, що на цей крок не може піти і сама Росія, оскільки це нібито йому підтвердив президент РФ Володимир Путін.

"Немає такої можливості у Росії, з огляду на наслідки всього, на це піти. Тому треба заспокоїтися і припинити ці розмови, що хтось когось нахилив або нахиляє. Тут ніхто нікого не схилить", - заявив президент Білорусі.

14 грудня 2018 року Лукашенко заявлялв, під приводом "глибокої інтеграції" Москва намагається включити Білорусь до складу Росії. Про це він заявив на прес-конференції в Мінську.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини