RU

Лукашенко: Погіршення відносин Білорусі і Росії немає

26.11.2010, 12:35
Лукашенко: Погіршення відносин Білорусі і Росії немає - Фото
dae8a997edee64b81d71f5910818ecd2.jpg

Лукашенко: Погіршення відносин Білорусі і Росії немає

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що ніякого погіршення білорусько-російських відносин немає. За його словами, у Росії є в Білорусі військово-політичні, стратегічні інтереси. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

Однак, на думку О.Лукашенка, Росія "допускає ті ж помилки, що Європейський союз". "Треба враховувати реалії, треба враховувати, що є білоруська держава і білоруський народ. І для будь-якого президента, хто б тут не був, це святе - захищати ці інтереси", - сказав він.

За його словами, "вся складність полягає у тому", що Білорусь перебуває між Євросоюзом і Росією. "У кожного є свої інтереси на території Білорусі. Ми згодні з тим, що і у вас, і у Росії є свої інтереси на нашій землі. Але ми тільки завжди просимо і вимагаємо від наших партнерів, щоб вони враховували і інтереси нашого народу, і розуміли, що тут живе народ і є держава", - сказав Президент.

Нагадаємо, раніше О.Лукашенко звинуватив російську владу у тому, що вони "похерили" Союзний договір, відмовившись три роки тому провести референдум з прийняття Конституції Союзної держави.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини