RU

Лукашенко не допустить страйків і мітингів

14.06.2011, 15:25
Лукашенко не допустить страйків і мітингів - Фото
7d7c9874ac451a7d5731dac1ebe04bad.jpg

Лукашенко не допустить страйків і мітингів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко попереджає, що не допустить проведення страйків і мітингів громадян, незадоволених економічною політикою держави.

"У нас "свядомія" у Мінську в соціальних мережах, Інтернеті закликають до страйків, - зазначив глава білоруської держави, якого цитує БЕЛТА. - Я так буду дивитися, спостерігати, а потім як шандарахну - не встигнуть за кордон перебігти".

Він наголосив: "Влаштовують там страйки, що ми їм не дозволяємо за безцінь вивозити за кордон паливо, сигарети, інші товари. Раніше таких спекулянтами називали. Вони ж і є спекулянти". "Це так звана ринкова економіка? Ніде цього немає, а у нас цей ринок насаджують. Я що, на це дивитися буду?", - наголосив Лукашенко.

Нагадаємо, новий вибух обурення у Білорусі викликала прийнята минулої суботи радою міністрів республіки за вказівкою президента Лукашенка постанова, яка вводить жорсткі заходи щодо обмеження вивозу товарів за межі Білорусі фізичними особами - як громадянами республіки, так і іноземцями.

Громадянам заборонили вивозити холодильники Атлант, газові плити і цемент. (Під час девальвації жителі Білорусі, намагаючись врятувати свої заощадження, масово скуповували техніку, щоб продати її за кордоном за валюту.) Також безмитно з Білорусі можна буде вивезти у легковому автомобілі тільки "бак плюс десять літрів і не частіше за один раз у п'ять днів". У Мінську пояснили ці заходи прагненням "забезпечити економічну стабільність держави і реалізацію конституційного права громадян на гідний рівень життя".

У цей час Білорусь переживає кризу, викликану девальвацією білоруського рубля. Зокрема резерви іноземної валюти у Білорусі скоротилися з $5 млрд. 1 січня до 3,6 млрд. 1 червня.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини