RU

Лондон може обмежити імміграцію в разі краху євро

28.05.2012, 11:09
Лондон може обмежити імміграцію в разі краху євро - Фото
Фото: ЕРА
МВС Британії розробляє плани на випадок різкого збільшення імміграції з Греції. У міністерстві такий сценарій пов'язують з можливістю виходу Афін з єврозони, - передає  Бі-бі-сі.

Голова британського МВС Тереза ​​Мей заявила, що зараз її міністерство вивчає дані про те, чи зросла  імміграція з країн ЄС, економіка яких найбільше постраждала в результаті кризи. На її думку, в разі якщо єдина європейська валюта знеціниться, багато хто буде розглядати Британію як місце для працевлаштування, оскільки Сполучене Королівство використовує власну валюту.

На питання про те, чи розглядаються сценарії з посиленням імміграційного контролю в екстрених випадках, Тереза ​​Мей зауважила: "Абсолютно вірно, ми займаємося на цей випадок розробкою плану дій, і робота над цим планом триває". За її словами, ніщо не вказує на збільшення імміграції, але "передбачити, як будуть розвиватися події в найближчі тижні, складно".

У Греції на 17 червня призначені нові парламентські вибори, тому що після травневих виборів жоден з провідних політиків не зміг сформувати коаліційний уряд. ЄС висловлює надію на те, що уряд, який з'явиться в Греції після повторних виборів, не відмовиться від заходів економії, узгоджених з міжнародними кредиторами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини