12.09.2018, 16:56

Лондон про заяву Путіна щодо Скрипаля: "Маніпуляції та брехня"

Лондон про заяву Путіна щодо Скрипаля: "Маніпуляції та брехня" - Фото

Британія наполягає, що підозрювані у справі про отруєння Скрипалів - співробітники російської розвідки

Реклама
Реклама

Спроби Великобританії отримати пояснення від Росії з приводу отруєння колишнього російського шпигуна в Солсбері завжди стикалися з "маніпуляціями і брехнею", і це не змінилося, заявила в середу прес-секретар прем'єр-міністра Британії  Терези Мей. Про це повідомляє Reuters.

Так влада Британії відреагувала на заяву президента РФ Володимира Путіна про те, що Олександр Петров і Руслан Бошіров, яких Лондон звинуватив у замаху на Скрипалів, назвавши співробітниками російської розвідки, насправді нібито звичайні цивільні особи.

Реклама

"Ці люди - офіцери російської військової розвідки, ГРУ... Уряд розкрив роль ГРУ, його оперативників і його методи, цю позицію підтримують наші союзники", - сказав прес-секретар журналістам.

"Ми неодноразово просили Росію пояснити, що сталося в Солсбері в березні, і вони відповідали маніпуляціями і брехнею. Я не можу припустити, що це змінилося", - додав він.

Реклама

У Британії заявили, що Петрова і Бошірова заарештують і притягнуть до кримінальної відповідальності Британія або її союзники, як тільки вони виїдуть за межі Росії.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама