Лондон не сумнівається в законності проголошення незалежності Косово

08.10.2008, 09:45

Лондон відреагував на пропозицію Сербії від імені Генеральної Асамблеї звернутися до Міжнародного суду ООН із проханням оцінити законність проголошення незалежності Косово. У листі Постійного представника Великобританії при ООН, виданому як офіційний докум

Лондон відреагував на пропозицію Сербії від імені Генеральної Асамблеї звернутися до Міжнародного суду ООН із проханням оцінити законність проголошення незалежності Косово. У листі Постійного представника Великобританії при ООН, виданому як офіційний документ Генеральної Асамблеї, йдеться, що Великобританія не вбачає необхідності в консультативному висновку Суду з цього питання.

Як повідомляє Центр новин ООН, у листі наголошено на тому, що у Великобританії немає жодних сумнівів щодо законності проголошення незалежності Косово. Однак якщо Генеральна Асамблея все ж піде на цей крок, британська делегація готова до конструктивної співпраці.

"Якщо Генеральна Асамблея вирішить запитати консультативний висновок, ми сподіваємося на те, що з метою забезпечення елементарної справедливості Косово буде дозволено брати участь у розглядах і представленні аргументації в Суді", — йдеться у листі. У ньому наголошено, що Генеральна Асамблея повинна чітко вказати на це в тексті майбутньої резолюції.

У листі зазначається, що пропозиція Сербії просити Суд про консультативний висновок пов’язана з важливими питаннями міжнародного права.

"Ми також визнаємо делікатний характер питань для внутрішніх політичних дискусій у Сербії", — наголошено в документі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования