RU

Лондон не сумнівається в законності проголошення незалежності Косово

08.10.2008, 09:45

Лондон відреагував на пропозицію Сербії від імені Генеральної Асамблеї звернутися до Міжнародного суду ООН із проханням оцінити законність проголошення незалежності Косово. У листі Постійного представника Великобританії при ООН, виданому як офіційний документ Генеральної Асамблеї, йдеться, що Великобританія не вбачає необхідності в консультативному висновку Суду з цього питання.

Як повідомляє Центр новин ООН, у листі наголошено на тому, що у Великобританії немає жодних сумнівів щодо законності проголошення незалежності Косово. Однак якщо Генеральна Асамблея все ж піде на цей крок, британська делегація готова до конструктивної співпраці.

"Якщо Генеральна Асамблея вирішить запитати консультативний висновок, ми сподіваємося на те, що з метою забезпечення елементарної справедливості Косово буде дозволено брати участь у розглядах і представленні аргументації в Суді", — йдеться у листі. У ньому наголошено, що Генеральна Асамблея повинна чітко вказати на це в тексті майбутньої резолюції.

У листі зазначається, що пропозиція Сербії просити Суд про консультативний висновок пов’язана з важливими питаннями міжнародного права.

"Ми також визнаємо делікатний характер питань для внутрішніх політичних дискусій у Сербії", — наголошено в документі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини