Литва починає будівництво паркану на кордоні з РФ

30.05.2017, 12:46
Литва починає будівництво паркану на кордоні з РФ - Фото
Фото: скріншот відео

Роботи мають бути завершені до 20 грудня 2017 року, захисний паркан обійдеться в €1,3 млн

Наступного тижня планується розпочати будівництво паркану на кордоні Литви з Росією. Про це повідомляє Delfi.

Підрядники, які перемогли на конкурсі, кажуть, що встановлюватимуть огорожу литовського виробництва, хоча отримали пропозицію і з Росії.

Захисний паркан на ділянці протяжністю 46,6 км, який йде уздовж держкордону Литви з Калінінградською областю РФ, трохи більше ніж за 1,3 млн євро зведе компанія Gintreja.

Роботи мають бути завершені до 20 грудня 2017 року.

Забір буде зводитися не на всій протяжності 109-кілометрового держкордону з Росією, що проходить по Німану, а в тих місцях, де кордон проходить по суші.

"Якщо виробник не підведе і в термін, як встановлено в договорі, віддасть вироби, ми почнемо в понеділок. Підготовчі роботи вже ведуться", - сказав BNS директор Gintreja Гінтарас Брокявічюс.

Він додав, що будівництво огорожі розпочнеться в Юрбаркському районі, на ділянці протяжністю приблизно 10 км.

На відрізках уздовж держкордону з Калінінградською областю буде побудовано металевий сегментний паркан приблизно двометрової висоти з додатковим обладнанням.

Його буде зведено на ділянках від точки тристороннього перетину державних кордонів Литви, Польщі та Росії в районі Виштітіса (Віштинца) і відрізками буде продовжено в Шакяйському та Вілкавішкському районах до Німану.

На всій протяжності 109-кілометрового кордону вздовж Німану прикордонна служба вже обладнала технічні системи спостереження за кордоном.

Новий паркан буде побудовано в місцевостях, де держкордон проходить по суші. Кошти на обладнання огорожі виділені з бюджету Литви.

Також планується до 2020 року звести паркан на кордоні Литви з Білоруссю.

14 січня 2017 року повідомлялося, що в поточному році Литва має намір побудувати паркан на кордоні з Калінінградською областю РФ для захисту від контрабандистів і нелегальних мігрантів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery