RU

Литва попросила Данію поділитися невикористаною вакциною AstraZeneca

15.04.2021, 13:59
Литва попросила Данію поділитися невикористаною вакциною AstraZeneca - Фото
Інгріда Шимоніте (Фото – Valda Kalnina, EPA)

Литва просить Данію передати їй вакцини від коронавірусу виробництва AstraZeneca, заявила прем'єр-міністерка Литви Ігріда Шимоніте. Про це повідомляє DELFI.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами Шимоніте, уряд Литви вже звернувся до уряду Данії вчора, 14 квітня.

Якщо Данія буде готова поділитися обсягами вакцини AstraZeneca, від якої вирішила відмовитися, Литва із задоволенням буде серед тих, хто їх прийме.

Ще не відомо, що уряд Данії вирішив робити з невикористаними дозами вакцини.

Раніше про намір попросити у Данії невикористану вакцину заявила Латвія.

  • Багато країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca людей молодших вікових груп. 2 квітня влада Нідерландів призупинила вакцинацію AstraZeneca людей молодше 60 років. Причина – п'ять випадків тромбозу в Нідерландах серед вакцинованих жінок віком від 25 до 65 років. У Британії поставили на паузу розпочаті в лютому випробування Oxford-AstraZeneca на 300 дітей віком 6-17 років.
  • 7 квітня 2021-го медрегулятор ЄС рекомендував внести ці незвичайні тромбози в список дуже рідкісних побічних ефектів від вакцини Oxford-AstraZeneca.
  • Влада Британії каже, що всі, хто отримав першу дозу Oxford-AstraZeneca, і у кого після цього не було вкрай рідкісних побічних ефектів на зразок мозкових та інших тромбів на тлі низького рівня тромбоцитів, можуть без побоювання отримувати другу дозу.
Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини