RU

Литва хоче захистити себе від Росії базами НАТО

01.10.2008, 09:44

До парламенту Литви внесено проект конституційних поправок, які дозволять як виняток розміщувати на території Литви військові бази НАТО.

Як повідомляє "Грузія Online", доповнити статтю конституції, яка передбачає, що "на території Литовської Республіки не можуть розміщуватися зброя масового знищення, військові бази іноземних держав і військові одиниці" реченням "за винятком військових баз і військових одиниць Організації Північноатлантичного договору (НАТО)" вирішили 39 членів Сейму.

Ці депутати представляють практично всі парламентські фракції - Партії труда, партії Паксаса "Порядок і справедливість", соціал-демократів, партії Паулауськаса "Новий союз" і селян-народників.

Як стверджують ініціатори поправки у пояснювальній записці до законопроекту, "останні події в Грузії і загроза нової "холодної війни" показали, що загроза для країн, які межують з Росією, все ще залишається реальною, а тому питання оборони Литовської Республіки стає пріоритетним. Тому ми зобов'язані негайно переглянути, доповнити і узгодити між собою всі правові акти, що регламентують питання оборони Литви".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини