RU

Лавров заявляє, що мат у розмові з Мілібендом був цитатою

15.09.2008, 09:16

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров категорично відкинув звинувачення у тому, що він ніби використав ненормативну лексику під час спілкування із главою британського МЗС Девідом Мілібендом.

"Під час розмови Девід Мілібенд покладав виключно на Росію провину за те, що відбулося у Південній Осетії у ніч на 8 серпня. Мілібенд не лише відмовлявся визнати факт нападу грузинської армії на нічний Цхінвалі, але й всіляко підтримував Саакашвілі як великого демократа", - заявив С. Лавров. Його цитує телеканал "Вести" (РФ).

"Щоб ознайомити Мілібенда із дещо іншою оцінкою, довелося розказати йому про характеристику Саакашвілі, яку йому дав у розмові зі мною наш колега з однієї європейської країни, - продовжив Лавров. - Ця характеристика звучала як "факінг лунатік".

"Ось, власне, і все, - сказав Міністр. - Це була цитата, яка мала на меті показати британському міністру альтернативні погляди на постать нинішнього президента Грузії. Все інше з викладеного на блогові "Дейлі телеграф" залишу на совісті анонімних інсайдерів".

У публікації цієї лондонської газети главу МЗС РФ звинуватили у використанні нецензурної лексики у розмові з британським Міністром.

Також на прес-конференції С. Лавров підтвердив, що Росія більше не розглядає президента Грузії Михайла Саакашвілі як партнера у перемовинах.

"Після нападу на Південну Осетію вночі 8 серпня Саакашвілі не може бути нашим партнером", - наголосив він, нагадавши, що всі останні роки ради врегулювання ситуації на Кавказі Москва намагалася вести з Саакашвілі діалог, хоч він прийшов до влади не демократичним шляхом.

С. Лавров відзначив, що подальшу політичну долю Саакашвілі має вирішити грузинський народ. "Росія не займається зведенням на престол і поваленням з престолу", - нагадав глава МЗС РФ.

Досьє на Сергія Лаврова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини