14.12.2018, 12:39

Лавров упевнений - шпигуна Бутіну "ламали": давали гуляти вночі

Лавров упевнений - шпигуна Бутіну "ламали": давали гуляти вночі - Фото

Російський агент в США Марія Бутіна вчора пішла на угоду з американським правосуддям. Глава МЗС РФ вважає, що це неспроста

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров  вважає, що заарештована в США за звинуваченням у шпигунській діяльності Марія Бутіна пішла на угоду зі слідством після "своєрідних тортур". Про це він заявив на брифінгу в Москві, який транслювали російські канали.

Глава МЗС РФ заявив, що "розуміє цю жінку", яка "знаходиться в найтяжких умовах".

"Багато-багато місяців до неї застосовуються своєрідні тортури: то дають гуляти серед ночі, насильно перериваючи її сон, то поміщають в ізолятор... Ну, і багато такого іншого", - сказав він, додавши, що це нібито робиться, щоб  "зламати" Бутіну.

Лавров заявив, що "буде робити все", щоб повернути її на батьківщину.

Бутін заарештували в США в липні. Її звинувачують в змові з метою просування російських інтересів і діяльності в якості іноземного агента без реєстрації. The Washington Post написала про фінансування діяльносуті Бутіної російським мільярдером Костянтином Ніколаєвим. Спецслужби США переконані, що Бутіна, як агент Кремля, намагалася проникнути в американські політичні групи.

Вчора вона визнала себе винною в змові на користь РФ.

Читайте також: Путін про шпигуна РФ в США: Перший раз її бачу - відео

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне