RU

Лавров назвав Саакашвілі брехуном

09.09.2008, 12:39

Президент Грузії Михайло Саакашвілі "збрехав у присутності керівництва ЄС, звинувативши РФ у початку агресії проти Грузії та її окупації". Про це заявив сьогодні глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Вчора пан Саакашвілі на прес-конференції у присутності Президента Франції, голови Євросоюзу, сказав відверту брехню", - зазначив С. Лавров. За словами С. Лаврова, М. Сакашвілі "знову заявив, що Грузія не починала цієї війни, що її розпочала Росія, що Росія окупувала Грузію".

"М. Саакашвілі, - додав Міністр, - дозволив собі також сказати, що Росія не вперше окуповує Грузію, і покликавшись на те, що це вже ніби відбувалося у XIX столітті". "Очевидно, він мав на увазі Георгієвський трактат (1783 рік), який дозволив Грузії зберегти свою країну перед лицем із зовсім іншого напряму (Османської імперії), і Грузія шукала захисту у Росії", - сказав С. Лавров, якого цитує ІТАР-ТАСС.

У зв'язку із цим С. Лавров передбачив, що проблема у тому, "де пан Саакашвілі діставав освіту, у тому числі й історичну ". "Таке образливе ставлення до історії власного народу, його зв'язків зі своїми сусідами просто наводить на думку, що такими речами займаються саме ті керівники, які нестримно тягнуть свої країни до Північноатлантичного альянсу. Збіг, напевно, не випадковий",- вважає він.

Нагадаємо, раніше Президент Франції Ніколя Саркозі сказав, що "Євросоюз засуджує рішення Росії про визнання Абхазії та Південної Осетії". "ЄС вважав і вважає абхазький і осетинський регіони складовими частинами Грузії", - відзначив Н. Саркозі.

Досьє на Михайла Саакашвілі >>>

Досьє на Сергія Лаврова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини