RU

Лівія після Каддафі: насамперед дозволили багатоженство

24.10.2011, 13:25

У центрі лівійської столиці, на площі Мучеників (колишній Зеленій) - десятки тисяч людей тріумфують з приводу формального завершення громадянської війни. Напередодні було офіційно оголошено про повне звільнення країни від Муаммара Каддафі.

Перехідна національна рада вже заявила, що нова Лівія будуватиметься на основі норм шаріату - при Каддафі був прийнятий світський курс. Вже скасовано ухвалений при Каддафі закон, який забороняє полігамію, так що відтепер в Лівії багатоженство дозволено, - передає Euronews.

Протягом найближчого місяця НПР збирається сформувати тимчасовий уряд і підготувати умови для проведення виборів. Тим часом не вичерпується потік бажаючих поглянути на тіло колишнього лідера Джамахирії, хоча багатьом для цього доводиться закривати носи хустками. За вхід в морг Місурати беруть гроші, фотозйомка оплачується окремо.

За даними експертизи, причиною смерті Каддафі стали все ж кульові поранення. Раніше повідомлялося, що його забили до смерті повстанці, що його захопили в полон. Лівійська влада висловила готовність видати тіло Каддафі родичам, щоб ті змогли поховати його.

Переворот в Лівії: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини