RU

Ліга виборців вважає вибори президента РФ нелегітимними

07.03.2012, 11:05
Ліга виборців вважає вибори президента РФ нелегітимними - Фото
Засідання Ліги виборців у Москві. Фото: ЕРА
Минулі в Росії 4 березня вибори президента Ліга виборців вважає нелегітимними. За словами представників організації, вибори, що відбулися не були рівними й справедливими, - передає радіо Свобода.

У заяві Ліги виборців підкреслюється, що при формуванні списку кандидатів з нього були виключені відомі політики, що обмежило можливість вибору для громадян і полегшило конкуренцію для кандидата від влади.

До складу засновників Ліги виборців входять 16 представників непартійної творчої інтелігенції Росії, в тому числі Леонід Парфьонов, Юрій Шевчук, Григорій Чхартішвілі, Тетяна Лазарєва та інші. Метою організації є контроль за дотриманням виборчих прав громадян.

Нагадаємо, раніше спостережна місія Організації з безпеки й співробітництва в Європі заявила, що кампанія з виборів президента Росії була "явно перекошена" на користь кандидата-переможця - прем'єр-міністра Володимира Путіна. Утім, у своїй заяві ОБСЄ визнає, що результати голосування "ніколи не викликали сумніву" і закликає ретельно розслідувати численні заяви про порушення під час голосування та підрахунку результатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини