Лідер британської опозиції: пора почати переговори про вихід з ЄС

24.06.2016, 11:23
Лідер британської опозиції: пора почати переговори про вихід з ЄС - Фото
Джеремі Корбін (фото - ЕРА)

Джеремі Корбін заявив, що необхідно почати переговори про вихід з ЄС, але попереду Британію чекають важкі дні і боротьба за захист робочих місць

Лідер Лейбористської партії Великобританії Джеремі Корбін заявив, що британський уряд має застосувати статтю 50 Лісабонського договору ЄС і почати дворічну процедуру переговорів про вихід з ЄС. Про це повідомляє ВВС.

Лідер лейбористів, який підтримував членство Великобританії у ЄС зазначив, що Великобританію чекають важкі дні і необхідно в рамках переговорного процесу з ЄС захистити доступ на загальний ринок і робочі місця.

Відповідаючи на питання, як питання міграції вплинуло на волевиявлення на референдумі, Корбін зазначив, що уряд консерваторів недофінансував райони, де живе багато мігрантів, а в цілому міграція сприяє розвитку країни.

На референдумі в Великобританії 52% жителів проголосували за вихід країни з ЄС, 48% - за те, щоб залишитися в об'єднанні. Прихильники виходу з ЄС отримали перевагу в більш ніж мільйон голосів: 17,4 млн чоловік підтримали вихід з ЄС, 16,1 млн чоловік проголосували проти.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих