RU

Лівійські повстанці взяли Сірт - останній оплот Каддафі

20.10.2011, 14:30
Лівійські повстанці взяли Сірт - останній оплот Каддафі - Фото
7589af37355176465865ec1eaba0652a.jpg

Лівійські повстанці взяли Сірт - останній оплот Каддафі
Збройні сили Національної перехідної ради - тимчасового уряду Лівії - повністю взяли під контроль Сірт (останнє місто, що утримується прихильниками полковника Муаммара Каддафі). Зі слів очевидців, остання атака, внаслідок якої прихильники Каддафі були витіснені з міста, почалася в четвер вранці і тривала близько півтори години.

Як повідомляє Бі-бі-сі, запеклі бої за Сірт - рідне місто зміщеного лівійського лідера - тривали декілька тижнів. Останні прихильники Каддафі тримають оборону в одному з районів Бені-Валіда, на південний схід від Тріполі. Сірт, розташований приблизно в 360 км на південь від столиці, силам Національної перехідної ради так довго не вдавалося захопити через запеклий опір снайперів, що засіли в центрі міста.

Однак в четвер вранці член командування військами ПНР Юнус Абдалі, що очолює військову операцію в східній частині міста, заявив, що "Сірт був звільнений". "Там більше немає сил Каддафі. - Зараз ми переслідуємо тих бойовиків, хто намагається втекти", - сказав він.

Внаслідок останньої операції було захоплено щонайменше 16 людей, а також велику кількість боєприпасів і декілька машин зі зброєю.

Переворот в Лівії: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини