RU

Курц розкритикував рішення МВС обмежити інформацію для ЗМІ

25.09.2018, 17:25
Курц розкритикував рішення МВС обмежити інформацію для ЗМІ - Фото
Себастьян Курц (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Канцлер Австрії Себастьян Курц розкритикував рішення міністерства внутрішніх справ країни обмежити надання інформації для ЗМІ, що критикують роботу поліції. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Партії та державні установи несуть підвищену відповідальність за вільну і незалежну журналістику в країні. Будь-які обмеження свободи преси неприйнятні", - зазначив Курц.

Раніше прес-служба МВС, очолюваного представником правопопулістської Австрійської партії свободи Хербертом Кіклем, розіслала в поліцейські управління федеральних земель електронний службовий лист, в якому настійно рекомендовано обмежити лише "до необхідного рівня" надання інформації ряду критично налаштованих ЗМІ.

Як вказує австрійське видання Kurier, наприклад, супровід журналістів для написання репортажів про роботу поліції може здійснюватися тільки в тому випадку, якщо буде гарантовано "позитивне або нейтральне висвітлення" дій правоохоронців.

У МВС розсилку такого документа не заперечують. Своє рішення в правоохоронному відомстві обгрунтували тим, що "на жаль, останнім часом, як ніколи раніше, в деяких ЗМІ з'явилася велика кількість односторонніх і негативних публікацій про діяльність федерального міністерства".

Австрія відмовила у видачі віз трьом представникам російських пропагандистських ЗМІ з окупованого Криму, які хотіли потрапити на нараду ОБСЄ з питань людського виміру "Роль вільних ЗМІ в комплексному підході в безпеці" у Відні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини