RU

Кремль: Лужкова звільнили за позамежну корупцію

26.10.2011, 16:01
Кремль: Лужкова звільнили за позамежну корупцію - Фото
adcf3692726133eca9a86624999f55ae.jpg

Кремль: Лужкова звільнили за позамежну корупцію
Колишній градоначальник російської столиці Юрій Лужков був відправлений у відставку за неефективне управління містом і "позамежний рівень корупції" в його оточенні. Про це заявив глава кремлівської адміністрації Сергій Наришкін.

Слова Наришкіна стали відповіддю на телефонне інтерв'ю Лужкова з Австрії, в якому колишній градоначальник заявив, що в російській столиці йде "шалений розпил власності", - передає Бі-бі-сі.

Раніше в слідчому департаменті МВС Росії уточнили, навіщо викликали екс-мера на допит: його збираються розпитати про купівлю московським урядом пакету акцій Банку Москви на суму 15 млрд. рублів в 2009 році, а також видачі кредиту компанії Прем'єр Естейт. Сам Лужков вважає, що його візит до слідчих пов'язаний з недавнім інтерв'ю радіостанції Свобода, в якому він розкритикував російську владу і партію "Єдина Росія".

Лужков був викликаний на допит як свідок у справі Банку Москви на початку поточного тижня, однак не зміг прийти до слідчого, оскільки знаходиться за кордоном і читає там лекції. Після відставки на Юрія Лужкова не було явного гоніння, однак його дружина продала принаймні одну зі своїх компаній - "Інтеко".

Юрій Лужков: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини