RU

Костянтин Ернст назвав ім'я замовника вбивства Лістьєва, - ЗМІ

04.04.2013, 16:07
Костянтин Ернст назвав ім'я замовника вбивства Лістьєва, - ЗМІ - Фото
Керівництво журналу називає ситуацію з інтерв'ю "спірним моментом"
Сьогодні на сайті російського журналу Сноб було опубліковано, а потім стало доступне лише для передплатників інтерв'ю генерального директора Першого каналу Костянтина Ернста, в якому згадувалося про замовника вбивства журналіста Владислава Лістьєва.

У тексті журналіст Євген Левкович не уточнює, коли саме розмовляв з Костянтином Ернстом, пояснюючи, що брав інтерв'ю для іншого видання. Однак Ернст, за словами Євгена Левковича, заборонив йому тоді публікувати матеріал через "декілька фривольну інтерпретацію розмови". "Тепер це фактично дослівна розшифровка запису, з усіма лінгвістичними корявостями, включаючи прохання Костянтина Львовича вимкнути диктофон в ті моменти, коли він хотів сказати щось зовсім "заборонене", - написав Левкович в опублікованому на сноба тексті. Сам же Костянтин Ернст уже спростував заяву Левковича, назвавши це інтерв'ю провокацією.

Левкович заявляє, що Ернст під час інтерв'ю сказав йому такі слова: "Я знаю, хто вбив Влада. У мене немає доказів цього. Людей, які виконували - я не знаю. Я знаю, хто зробив... Я сильно не люблю Бориса Абрамовича Березовського, але він до смерті Влада Лістьєва не має ніякого відношення. (Костянтин Ернст просить вимкнути диктофон і в момент паузи каже, що вбивство журналіста замовив Сергій Лісовський). Я точно знаю, що хотів здійснити Влад. Якщо ви вважаєте, що головною його ідеєю було поміняти продавця реклами - то це не так. Він хотів зробити інший канал. І я знав який. І в цілому, мені здається, я зробив саме той, який він хотів".

Тим часом, на сайті Сноба щодо ситуації з інтерв'ю з'явився наступний коментар: "Інтерв'ю генерального директора Першого каналу Костянтина Ернста Євгену Левковичу закрито на сайті snob.ru. Фрази, сказані Ернстом при вимкненому диктофоні, видалені. Текст обмежений у доступі, оскільки в даний момент з'ясовується питання про авторські права на цей матеріал ".

"У 2008 році генеральний директор Першого каналу Костянтин Ернст погодився дати інтерв'ю головному редактору журналу Rolling Stones, підкреслюючи, що інтерв'ю дається саме цим виданням. Однак інтерв'ю відбулося з іншими журналістами Rolling Stones - Євгеном Левковичем і Павлом Гриншпуном. Аудіозапис бесіди, за словами Євгена Левковича , в його розпорядженні є. Ми виступаємо за захист авторських прав, а тому в даний момент уточнюємо приналежність цього інтерв'ю виданню Rolling Stones. В опублікованому тексті на сайті Сноб.ру на вимогу редакції автор видалив фрази, сказані Костянтином Ернстом в той момент, коли диктофон був вимкнений, оскільки це є спірним моментом і порушує чинне законодавство про ЗМІ. В даний час Сноб також запросив у Євгена Левковича аудіо-запис бесіди. Журналіст висловив готовність співпрацювати з редакцією з цього питання ", - сказано в коментарі редакції.

У той же час, Ехо Москви взяло коментар щодо ситуації, що склалася у російського політика і підприємця Сергія Лісовського. Лісовський спростував твердження про свою можливу причетність до вбивства журналіста Владислава Лістьєва. "Дурість коментувати марно", - сказав він.

Нагадаємо, Владислав Лістьєв був убитий в під'їзді власного будинку на Новокузнецький вулиці в Москві ввечері 1 березня 1995 року. Вбивство досі не розкрито.

Джерело: Коммерсант
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини